Hlášení z obecního úřadu 12. 5. 2020

Oznámení o konání zasedání Obecního zastupitelstva Obce Polepy

Ve středu 13. května se od 19 hodin uskuteční veřejné zasedání Obecního zastupitelstva Obce Polepy. Zasedání proběhne v sále Vébrovy restaurace. Program je zveřejněn na úřední desce, všichni jste srdečně zváni.

V pátek 15. a následně 22. května budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového kontejneru nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 15. května a odvezen časně ráno v pondělí 18. května. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 22. května do pondělního časného rána.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 16. května můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Ojeté pneumatiky odevzdáte bezplatně v pneuservisech, nespotřebované léky v lékárnách.

Vytvořeno: 12. 5. 2020
Poslední aktualizace: 12. 5. 2020 12:15