Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení obecního rozhlasu 18. 3. 2019

Od dnešního dne si můžete vyzvedávat stojany na pytle pro třídění odpadů. Všichni, kteří v loňském roce vyplnili dotazník a napsali, o jaký typ stojanů mají zájem, jsou na obecním úřadě připravené k odběru požadované držáky, které dostanou proti podpisu smlouvy o výpůjčce.

Obecní knihovna v Polepech zve na další besedu s Evou Kubínovou, která se uskuteční ve čtvrtek 28. března od 18 hodin ve spolkové místnosti obecního úřadu. Druhá beseda je téma Leonardo da Vinci výjimečný muž mnoha talentů z období renesance. Byl malířem i vynálezcem -odkud pocházel a jaký byl jeho život.

Další akcí obecní knihovny v Polepech je Noc s Andersenem. Přespání v knihovně proběhne v pátek 29. března. Paní knihovnice má pro děti nachystaný bohatý program. Děti je nutné předem přihlásit každou středu v knihovně nebo na obecním úřadě v době úředních hodin.

Datum vložení: 18. 3. 2019 17:43
Datum poslední aktualizace: 18. 3. 2019 18:35