Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 23. 4. 2019

Hlášení z obecního úřadu 23. 4. 2019

obecní knihovna v Polepech zve k další besedě s lektorkou Evou Kubínovou. V pořadí třetí beseda se uskuteční již tento čtvrtek 25. dubna od 18 hodin ve spolkové místnosti obecního úřadu. Téma besedy je bratrská dvojice Josef a Karel Čapkovi, spisovatelé 19. století, Albert Einstain, teoretický fyzik 20. století a Antoine de Saint-Exupéry, pilot a spisovatel 20. století.

Všichni jste srdečně zváni

V sobotu proběhne druhé kolo výměny popelnic na bioodpad.

Nové nádoby si můžete vyzvednout již tuto sobotu 27. dubna mezi 14:30 a 16:30 hodinou. Výměna proběhne opět u modrých kontejnerů v prostoru budoucího sběrného dvora. Nové biopopelnice budou vydány pouze při odevzdání starých nádob.

Srdečně zveme všechny příznivce polepského fotbalu na domácí utkání týmu TJ Polepy proti SOKOLU Cerhenice B, které se uskuteční v neděli 28. dubna od 17 hodin na polepském hřišti.

Přijďte fandit polepskému týmu.

Datum vložení: 24. 4. 2019 10:21
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2019 10:30