Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 9. 5. 2019

Zveme všechny fanoušky fotbalu na další domácí utkání, které se odehraje tuto neděli 12. května od 17 hodin. Tentokrát se utká domácí TJ Polepy s fotbalisty týmu Úsvit Kořenice.

Zveme všechny naše fanoušky, přijďte podpořit náš tým.

Obecní úřad Polepy zve všechny maminky, babičky a tetičky na oslavu svátku matek. Malá oslava se koná v neděli 12. května 2019 od 14 hodin ve spolkové místnosti obecního úřadu. Těšit se můžete na vystoupení děti z Lidové školy umění Kolín. Na všechny příchozí čeká malé občerstvení a k tomu kytička pro potěšení.

V pátek 10. a následně 17. května budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 10. května a odvezen časně ráno v pondělí 13. května. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 17. května do pondělního časného rána.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 11. května můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Ojeté pneumatiky odevzdáte bezplatně v pneuservisech, nespotřebované léky v lékárnách.

STAVEBNÍ SUŤ

Kontejner na stavební suť bude přistavený ve Vébrově restauraci od 11. do 19. května a po domluvě a zaplacení podílu na nákladech na jeho odvoz bude možné jej využít.

Datum vložení: 9. 5. 2019 12:54
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2019 12:54