Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu z 24. 6. 2019

obecní knihovna v Polepech zve k poslední besedě s lektorkou Evou Kubínovou tentokrát na téma Jak sestavit rodokmen - setkání s rodokmenem. Jako host přijede přednášet Mgr. Jan  Boukal  - historik rodokmenů Říčanské knihovny. Beseda proběhne ve čtvrtek 27. června od 18 hodin ve spolkové místnosti obecního úřadu. Cena besedy je 50,- Kč.

Ve čtvrtek 27. června bude opět svážen vytříděný odpad od jednotlivých domů. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným.

Kdo nestihne dát odpad včas před dům, má možnost ho dovézt během dne k polepské hasičárně.

Obecní úřad Polepy zve všechny malé i velké na výlet do ZOO Jihlava. Výlet se uskuteční v sobotu 29. června. Odjezd z otočky autobusu je v 8 hodin ráno. Cena výletu je pro místní děti 150 korun a dospělé 250 korun a pro přespolní děti 200 korun a dospělé 300 korun. Za každého přihlášeného vybíráme zálohu 100 korun. Přihlašovat se můžete na obecním úřadě.

Datum vložení: 24. 6. 2019 18:48
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2019 18:51