Hlášení obecního rozhlasu - informace k dopravnímu omezení 28.3.2018

Po náročných jednání se zhotovitelem splaškové kanalizace došlo k dohodě, že zhotovitel každý den upřesní trasy, které je možné používat k odjezdu z obce a příjezdu do ní. Sledujte webové stránky obce, v případě nutnosti pište SMS, nebo volejte na telefonní číslo starosty.

Zítra, ve středu 28. března bude možné využít pouze trasu přes Hluboký důl, neboť budou probíhat finální úpravy povrchu průjezdní komunikace. K vjezdu na průjezdní komunikaci bude možné použít pouze křižovatku s ulicí Sportovní, tedy ulici od fotbalového hřiště. Obyvatelé lokality za polepskou hasičárnou musejí projekt okolo řadovek.

Zhotovitel předpokládá, že dopravní omezení na průtahu v části od Kolína k mostu přes Polepku budou trvat do konce příštího týdne.

Dále upozorňujeme na změnu pracovní doby zhotovitele, který v obci oproti minulému období zahajuje práce již po šesté hodině ranní a končí okolo šestnácté hodiny.

Datum vložení: 27. 3. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2018 0:00