Nabídka zaměstnání v Polepech

Obec Polepy nabízí zaměstnání při údržbě obecního majetku.

Hledáme ženu, která bude pracovat převážnou část roku ve venkovním prostředí.

Jedná se o úklid zastávek, dětských hřišť a kontejnerových stání, o údržbu keřových a květinových záhonů, sekání malých ploch motorovou sekačkou, opravy nátěrů laviček, vývěsek a dalšího vybavení, úklid komunikací, úklid vnitřních i venkovních prostor Vébrovy restaurace, pomoc při senoseči a další drobné pomocné práce. Do pracovní náplně patří i pomoc při úklidu sněhu. Úspěšný uchazeč bude pracovat ve tříčlenném kolektivu obecních zaměstnanců (dva muži a jedna žena).

Odměňování se řídí příslušnými tarifními předpisy - 3. platová třída, stupeň podle odpracovaných let.
Zájemci se mohou přihlásit na telefonním čísle 724180515 (starosta), případně přijít osobně na Obecní úřad Polepy, č.p. 131 v pondělí a ve středu mezi 18.00 a 21.00 hodin.

Vytvořeno: 8. 2. 2022
Poslední aktualizace: 8. 2. 2022 11:45