Hlášení z obecního úřadu 11. 5. 2023

V pátek 12. a následně 19. května budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 12. května. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 19. května.

V sobotu 13. května můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Obecní úřad Polepy zve všechny maminky, babičky a tetičky na oslavu svátku matek. Malá oslava se koná v neděli 14. května od 15 hodin ve Vébrově restauraci. Těšit se můžete na taneční vystoupení dětí z mateřské školy Červené Pečky, vystoupení polepského pěveckého a recitačního kroužku, vystoupení Terezky Záhorové, taneční skupina Kocour Modroočko, komorní sbor Privatissima.  Na všechny příchozí čeká malé občerstvení a k tomu kytička pro potěšení.

V sobotu 13. května proběhne sběr nepotřebného textilu a obuvi. Sběr proběhne mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední ve Vébrově restauraci. Odevzdávat můžete krabice, případně pytle s použitelným a pro vás nepotřebným textilem a obuví. Nepotřebné věci noste zabalené v krabicích nebo pevných pytlích, aby při přepravě nedošlo k jejich vysypání. Děkujeme, že nepotřebné věci poskytnete dalším lidem.

Vytvořeno: 11. 5. 2023
Poslední aktualizace: 11. 5. 2023 8:42