Hlášení z obecního úřadu 2. 6. 2022

Obec Polepy ve spolupráci s TJ Polepy zvou všechny děti na Den dětí, který se uskuteční tuto neděli od 14 hodin na fotbalovém hřišti v Polepech. Těšit se můžete na bublinovou show, fotbal v zorbingových koulích, soutěže o drobné odměny a mnoho dalšího. Děti mají párek v rohlíku a točenou limonádu zdarma, dále bude možnost zakoupení točené zmrzliny nebo palačinek. Těšíme se na vás.

Od 3. června bude provádět paní Charvátová za společnost ENERGIE AG Kolín odečty vodoměrů. Stavy vodoměrů můžete v případě nepřítomnosti umístit na viditelné místo - vrata či okno, nebo můžete stavy vodoměrů poslat na email charvatova@email.cz . Děkujeme

Ve dnech od 10. do 23. června budou pracovníci společnosti ČEZ provádět pravidelné odečty elektroměrů. Prosíme o umožnění volného a bezpečného přístupu k elektroměru.

Vytvořeno: 2. 6. 2022
Poslední aktualizace: 14. 6. 2022 8:48