Hlášení z obecního úřadu 23. 1. 2023

Sdružení kominíků a topenářů

Bude provádět v naší obci ve STŘEDU 25. ledna požadované kontroly a čištění komínů dle zákona č. 34/2016 Sb za 550 Kč, čištění plynových kotlů za 550 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 950 Kč. Dále nabízí vložkování, frézování a výchozí (kolaudační) revize komínu.

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

Od ledna byl spuštěn nový státní dotační program Zelená úsporám light určený pro seniory a nízkopříjmové obyvatele. Program je zaměřený na rekonstrukci domu a úsporu energií při vytápění. Dotace do výše až 100 % například na výměnu oken nebo zateplení domu. Podmínky žádosti: žadatel je majitel nebo spolumajitel rodinného domu, a má příjem starobní nebo invalidní důchod a nebo pobírá příspěvek na bydlení. Kolínská společnost Invest Rent Property vám dotace vyřídí a v případě zájmu i zrealizuje samotné stavební práce. Pro více informací volejte na číslo: 723 851 579 a nebo v Prospektu dotace na našem obecním úřadě.

Již tento čtvrtek opět proběhne pytlový sběr. Prosíme o označování pytlů či samostatných balíků čitelným číslem popisným. Dobrovolníci, kteří by chtěli pomoci s vážením, ať se dostaví v 8 hodin ráno k polepské hasičárně. Děkujeme.

Vytvořeno: 23. 1. 2023
Poslední aktualizace: 23. 1. 2023 14:41