Hlášení z obecního úřadu 29. 3. 2022

věnujte pozornost tomuto hlášení. Ve středu 30. března bude od ranních hodin probíhat strojové čištění ulic. Prosíme všechny spoluobčany o přeparkování automobilů z obecních komunikací. Děkujeme za pochopení.

Již tento čtvrtek bude opět svážen vytříděný odpad od jednotlivých domů. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným.

V pátek 1. dubna pořádá obecní knihovna v Polepech oblíbené přespání v knihovně – noc s Andersenem. Přihlašovat děti můžete na telefonním čísle 722 937 844 nebo na obecním úřadě v době úředních hodin, případně ještě tuto středu v obecní knihovně.

Tuto sobotu 2. dubna se i naše obec zapojí do celostátního úklidu, nazvaného Ukliďme Česko. Naše Polepské smýčení bude zahájeno srazem dobrovolníků v devět hodin ráno před Vébrovou restaurací, kde budou rozdány rukavice, nářadí a pytle. Po ukončení úklidu budou účastníci odměněni gulášem.

Vytvořeno: 29. 3. 2022
Poslední aktualizace: 29. 3. 2022 9:54