Hlášení z obecního úřadu 31. 3. 2022

Obecní úřad Polepy vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší velikonoční mazanec. Soutěž vyhodnotíme během velikonočního setkání, které se uskuteční v neděli 10. dubna od 15 hodin ve Vébrově restauraci. Soutěžící mohou mazance přinést v neděli před začátkem velikonočního setkání. Zároveň prosíme všechny šikovné kuchařky a pekařky, které by chtěly přinést sousedům ochutnat nějakou svou velikonoční specialitu, aby jí také přinesly v neděli 10. dubna do Vébrovy restaurace. Děkujeme a těšíme se na společné setkání.

Tuto sobotu 2. dubna se i naše obec zapojí do celostátního úklidu, nazvaného Ukliďme Česko. Naše Polepské smýčení bude zahájeno srazem dobrovolníků v devět hodin ráno před Vébrovou restaurací, kde budou rozdány rukavice, nářadí a pytle. Po ukončení úklidu budou účastníci odměněni gulášem.

Zveme všechny příznivce Polepského fotbalu na další domácí mistrovské utkání. V neděli 3. dubna v půl páté odpoledne přivítá domácí fotbalový tým TJ Polepy A hosty z fotbalového klubu FK Týnec nad Labem.

Přijďte podpořit náš tým.

Vytvořeno: 31. 3. 2022
Poslední aktualizace: 31. 3. 2022 11:59