Hlášení z obecního úřadu 5. 4. 2022

Obecní úřad Polepy vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší velikonoční mazanec. Soutěž vyhodnotíme během velikonočního setkání, které se uskuteční v neděli 10. dubna od 15 hodin ve Vébrově restauraci. Soutěžící mohou mazance přinést v neděli před začátkem velikonočního setkání. Zároveň prosíme všechny šikovné kuchařky a pekařky, které by chtěly přinést sousedům ochutnat nějakou svou velikonoční specialitu, aby jí také přinesly v neděli 10. dubna do Vébrovy restaurace. Děkujeme a těšíme se na společné setkání.

Ve čtvrtek 7. dubna proběhne první letošní svoz bioodpadu. Pokud máte bioodpadu ze zahrady více, než se vejde do jedné popelnice, můžete ho dát ke svozu v úterý 12. dubna, kdy proběhne mimořádný svoz bioodpadu.

Vytvořeno: 6. 4. 2022
Poslední aktualizace: 7. 4. 2022 11:08