U KOLÍNA

Místostarostka: 722 937 844

Úřední hodiny starosta:

Úřední hodiny místostarostka:

Úřední hodiny administrativní pracovnice:
Po, St    16-21
Út, Čt     9 - 14

EKO-KOM

Hlášení z obecního úřadu 5. 5. 2022

Vážení spoluobčané.

V pátek 13. a následně 20. května budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 13. května. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 20. května.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 14. května můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Další hlášení

Obecní úřad Polepy zve všechny maminky, babičky a tetičky na oslavu svátku matek. Malá oslava se koná v neděli 7. května od 15 hodin ve Vébrově restauraci. Těšit se můžete na taneční vystoupení dětí z mateřské školy Červené Pečky. Na všechny příchozí čeká malé občerstvení, a k tomu kytička pro potěšení.

Další hlášení

V pátek 13. a v sobotu 14. května proběhne sběr nepotřebného textilu a obuvi. V pátek 13. května mezi pátou a sedmou hodinou odpolední a v sobotu 14. května mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední, můžete ve Vébrově restauraci odevzdávat krabice, případně pytle s použitelným a pro vás nepotřebným textilem a obuví. Odevzdávat můžete také domácí potřeby, hračky, lůžkoviny, knihy a menší elektrospotřebiče. Nepotřebné věci noste zabalené v krabicích nebo pevných pytlích, aby při přepravě nedošlo k jejich vysypání. Děkujeme, že nepotřebné věci poskytnete dalším lidem.

Vytvořeno: 5. 5. 2022
Poslední aktualizace: 5. 5. 2022 11:50