Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení 12.4.2018, Polsko, vycházka, výlet

Hlášení z obecního úřadu 12. dubna 2018

Připomínáme, že již tuto sobotu 14. dubna se uskuteční oblíbený nákupní zájezd do Polska. Odjezd z otočky autobusů je v půl sedmé ráno, předpokládaný návrat je okolo patnácté hodiny. Zájezd organizuje paní Vnoučková.

Další hlášení.

Naše paní knihovnice, Marie Lelková, zve k jarní procházce polepským údolím. Kdo máte zájem, přijďte ve čtvrtek devatenáctého dubna v půl druhé k polepské hasičárně. Máte-li zájem o bližší informace, obraťte se na paní knihovnici.

Další hlášení.

Ani v letošním roce nebudete ochuzeni o zájezd za krásami naší republiky. Zájezd do Kuksu a Babiččina údolí se uskuteční v úterý patnáctého dubna. Autobus odjede v sedm hodin ráno z otočky, předpokládaný návrat je okolo sedmnácté hodiny. Cena zájezdu je pro místní tři sta korun českých, cena pro přespolní je tři sta padesát korun. Zájezd organizuje opět naše paní knihovnice paní Lelková.

Datum vložení: 11. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 4. 2018 0:00