Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 12. 9. 2022

Srdečně Vás zveme na Polepské posvícení, které se koná již tuto sobotu 17. září. Celodenní program bude probíhat v zahradě Vébrovy restaurace. Od dvanácti hodin můžete ochutnat tradiční posvícenskou kachnu se zelím. Ke kachně si můžete zakoupit pivo z domácího pivovaru Svatý Ján. Po slavnostním zahájení posvícení bude následovat celodenní program. Hudbu k tanci i poslechu nabídne Cimbálovka Starora z Kyjova.

Těšit se můžete na žonglérské vystoupení, mistra biče, taneční klub Kocour Modroočko, Divadlo Kůzle, ukázky řemesel, posvícenský jarmark a mnoho dalšího.

Od 19 hodin začne večerní zábava, na které zahrají Trampoty.

Všichni jste srdečně zváni.

Ve středu 14. září se od 19 hodin uskuteční veřejné zasedání Obecního zastupitelstva Obce Polepy. Zasedání proběhne v kanceláři obecního úřadu. Program je zveřejněn na úřední desce.

Datum vložení: 12. 9. 2022 20:48
Datum poslední aktualizace: 12. 9. 2022 20:48