Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 13. 2. 2023

ve středu 15. února se od 18:30 uskuteční veřejné zasedání zastupitelstva obce Polepy. Na programu jsou následující body: Informace z obecního úřadu, včetně výdajů v kompetenci starostky. Informace z jednání komise rozvoje obce. Informace z jednání finančního výboru. Žádost o spolupráci a podporu Domácí hospic Srdcem, z. ú. Seznámení s výsledkem kontroly hospodaření obce za 2022. Zasedání se uskuteční ve spolkové místnosti obecního úřadu.

Na základě informace spoluobčanů upozorňujeme majitele psů, že v obci došlo k několika pokusům o otravu psů vhozením otrávené masové návnady na zahradu. Prosíme majitele psů, ale i sousedy, aby dbali vyšší pozornosti a při výskytu podezřelých osob kontaktovali přímo policii České republiky.

Děkujeme.

Datum vložení: 13. 2. 2023 11:01