Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 16. 3. 2020

Na facebooku a webu obce jsme požádali o případnou pomoc při zajišťování nákupů starším spoluobčanům.  Na tuto výzvu se nabídli tři dobrovolníci, kteří jsou schopni podle seznamu nakoupit základní potřeby vč. léků.

Máte-li zájem tuto službu využít, kontaktujte obecní úřad – buď telefonicky na čísle 722 937 844, nebo e-mailem: oupolepy@obecpolepy.cz a sdělte své jméno, číslo popisné a telefonní spojení. Lidem nabízejícím pomoc předáme Vaše kontakty, ostatní si již domluvíte mezi sebou.
Zároveň žádáme všechny občany naší obce, aby nás upozornili na své starší sousedy, kteří by mohli výše popsanou pomoc potřebovat.
Děkujeme dobrovolníkům, kteří svoji pomoc nabídli, a věříme, že se najdou i další, kteří je v případě dlouhodobé nepříznivé situace nahradí. Zároveň předpokládáme, že mezi námi nejsou lidé, kteří by dobrovolnictví zneužili.
Za Obec Polepy Rost. Vodička, starosta

Na základě Usnesení Vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 č. 215 o přijetí krizového opatření z důvodu šíření epidemie koronaviru je OBECNÍ ÚŘAD POLEPY PRO VEŘEJNOST UZAVŘEN. V případě potřeby jsme pro Vás na telefonních číslech: starosta: 724 180 515, místostarostka: 722 937 844. Toto opatření je platné do 24. března 2020 do 6:00 hod.

Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 16. 3. 2020 18:05