Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 17. 3. 2023

V sobotu 1. dubna se od 15 hodin ve Vébrově restauraci uskuteční Velikonoční setkání. Těšit se můžete na vyhodnocení soutěže o nejlepší mazanec, velikonoční jarmark, tvořivé dílničky, drobné občerstvení zajištěno. Přijďte si nakoupit na velikonočním jarmarku, popovídat si se sousedy a ochutnat velikonoční mazance. Těšíme se na vás.

Další hlášení.

Zveme všechny příznivce Polepského fotbalu na přátelské fotbalové utkání. V sobotu 18. března přivítá v půl třetí odpoledne domácí fotbalový tým hosty z fotbalového klubu SK Krakovany. Přijďte podpořit náš tým.

Další hlášení.

Sbor dobrovolných hasičů Polepy si vás dovoluje pozvat na hasičský ples k výročí 125 let od založení, který se koná v sobotu 25. 3. od 19 hodin ve Vébrově restauraci. Čeká na vás kapela pana Jeřábka, předtančení, malé soutěže o ceny a bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. Těší se na vás spolek Polepských hasičů.

Datum vložení: 17. 3. 2023 11:11
Datum poslední aktualizace: 17. 3. 2023 11:13