Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 18. 12. 2019

Věnujte pozornost následujícímu hlášení. Dochází ke změně termínů svozů odpadů. Svoz komunálního odpadu proběhne ve čtvrtek 26. prosince místo středy 25. prosince.

Pytlový sběr vytříděného odpadu bude svážen místo ve čtvrtek 26. prosince až v pátek 27. prosince. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným.

Kdo nestihne dát odpad včas před dům, má možnost ho dovézt během dne k polepské hasičárně, případně ho dát ke svozu příští měsíc.

Srdečně všechny zveme na Polepské vánoční zpívání, které se koná ve čtvrtek 26. prosince. Těšit se můžete opět na svařené víno nebo čaj a malé občerstvení. Pokud by chtěla některá z šikovných pekařek přinést ochutnat cukroví nebo něco k zakousnutí, budeme za to moc rádi a předem děkujeme.

Pozvánka na jednodenní zájezd na hory. Pan Jelínek z Červených Peček pořádá 28. prosince jednodenní výlet na hory. Odjezd z otočky autobusu je ve třičtvrtě na sedm ráno. Cena autobusu je 200 až 250 Kč. Cena je závislá na zaplněnosti autobusu. Pro bližší informace kontaktujte pana Jelínka na telefonním čísle 608 965 106.

Datum vložení: 18. 12. 2019 17:26
Datum poslední aktualizace: 18. 12. 2019 17:27