Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 18.6.2019

Již tento týden proběhne sběr nepotřebného textilu a obuvi. V pátek 21. června mezi pátou a sedmou hodinou odpolední a v sobotu 22. června mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední, můžete ve Vébrově restauraci odevzdávat krabice, případně pytle s použitelným a pro vás nepotřebným textilem a obuví. Nepotřebné věci noste zabalené v krabicích nebo pevných pytlích, aby při přepravě nedošlo k jejich vysypání. Děkujeme, že nepotřebné věci poskytnete dalším lidem.

Obecní úřad Polepy zve všechny malé i velké na výlet do ZOO Jihlava. Výlet se uskuteční v sobotu 29. června. Odjezd z otočky autobusu je v 8 hodin ráno. Cena výletu je pro místní děti 150 korun a dospělé 250 korun a pro přespolní děti 200 korun a dospělé 300 korun. Za každého přihlášeného vybíráme zálohu 100 korun. Přihlašovat se můžete na obecním úřadě.

Datum vložení: 18. 6. 2019 10:27
Datum poslední aktualizace: 18. 6. 2019 10:36