Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 20. 4. 2020

Tento čtvrtek 23. dubna bude opět svážen vytříděný odpad od jednotlivých domů. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným.

Kdo nestihne dát odpad včas před dům, má možnost ho dovézt během dne k polepské hasičárně.

Svoz bioodpadu proběhne v pátek 24. dubna.

Obecní úřad Polepy je pro veřejnost otevřen od pondělí 20. dubna bez omezení dle úředních hodin.

I nadále máme k dispozici šité bavlněné roušky a dezinfekci na ruce. Kdo by měl zájem, kontaktujte nás na telefonu 321 725 362 nebo 722 937 844.

Společnost Energie AG Kolín a.s. bude ve čtvrtek 23. dubna v obci Polepy provádět odkalení vodovodního řadu. Z tohoto důvodu může docházet k poklesům tlaku a zakalení vody. Za obtíže se omlouváme.

Datum vložení: 20. 4. 2020 18:06
Datum poslední aktualizace: 20. 4. 2020 18:07