Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 24.6.2020

dovolujeme si Vás pozvat na přátelské fotbalové utkání mezi TJ Polepy a FK Červené Pečky, které se odehraje v sobotu 27. 6. od 17 hodin na domácím hřišti. Přijďte podpořit náš tým.

Obecní knihovna v Polepech Vás zve na Posezení u kávy, které se uskuteční zítra od 18 hodin ve spolkové místnosti. Pokusíme se probudit pravou mozkovou hemisféru. Těší se na Vás paní knihovnice Marie Lelková.

Ve čtvrtek 25. června bude opět svážen vytříděný odpad od jednotlivých domů. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným.

Kdo nestihne dát odpad včas před dům, má možnost ho dovézt během dne k polepské hasičárně.

Datum vložení: 24. 6. 2020 19:01
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2020 13:59