Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 28. 11. 2019

Srdečně všechny zveme na rozsvěcení vánočního stromku v Polepech, které se koná v neděli 1. prosince. Od 16 hodin bude ve Vébrově restauraci připraveno vánoční tvoření a malý sousedský trh, pokud máte co nabídnout k prodeji sousedům, neváhejte a přijďte. V 18 hodin pak společně rozsvítíme vánoční strom před Vébrovou restaurací. Přijďte s námi rozzářit vánoční strom a zazpívat si koledy, prostě nasát tu správnou adventní náladu.

Obecní knihovna v Polepech pořádá ve středu 4. prosince 2019 od 18 ve spolkové místnosti obecního úřadu Polepskou babiččinu krabičku aneb posezení u kávy. Program dle nálady. Těší se na Vás paní knihovnice Marie Lelková.

Zveme všechny děti na Mikulášskou besídku, která se uskuteční v pátek 6. prosince od 18 hodin ve Vébrově restauraci. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne s tancem, hrami a občerstvením a možná přijde i Mikuláš …

Datum vložení: 28. 11. 2019 8:17
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2019 8:18