Hlášení z obecního úřadu 11. 5. 2022

V pátek 13. a následně 20. května budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 13. května. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 20. května.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 14. května můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Zítra se na fotbalovém hřišti v Polepech odehraje fotbalový turnaj DENÍK Zaměstnanecké ligy 2022. Turnaj bude probíhat od 14 do 19 hodin. Po celou dobu turnaje je připraven doprovodný program. Všichni jste srdečně zváni.

V pátek 13. a v sobotu 14. května proběhne sběr nepotřebného textilu a obuvi. V pátek 13. května mezi pátou a sedmou hodinou odpolední a v sobotu 14. května mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední, můžete ve Vébrově restauraci odevzdávat krabice, případně pytle s použitelným a pro vás nepotřebným textilem a obuví. Odevzdávat můžete také domácí potřeby, hračky, lůžkoviny, knihy a menší elektrospotřebiče. Nepotřebné věci noste zabalené v krabicích nebo pevných pytlích, aby při přepravě nedošlo k jejich vysypání. Děkujeme, že nepotřebné věci poskytnete dalším lidem.

V sobotu 14. a následně 21. května pořádá sbor dobrovolných hasičů Polepy sběr kovového odpadu. Kovový odpad prosím nechte před domem. V případě, že potřebujete pomoc s vynesením železného odpadu, můžete se obrátit na telefonní čísla 724 147 615 Pavel Hypeš nebo 777 200 779 Jan Sojka. Předem děkujeme za podporu. Sbor dobrovolných hasičů Polepy.

Vytvořeno: 11. 5. 2022
Poslední aktualizace: 11. 5. 2022 17:43