Hlášení z obecního úřadu 18. 5. 2023

upozorňujeme, že se v poslední době v naší obci zvýšil výskyt krádeží nejen v zahrádkách, ale i v rodinných domech. Podle dostupných informací k nim došlo v noci i ve dne. Buďte obezřetní a nebuďte lhostejní ke svému okolí. Všímejte si čehokoli podezřelého a ihned to hlaste na linku 158. Děkujeme

Již od pátku bude pod řadovkami u fotbalového hřiště opět k dispozici kontejner na velkoobjemový odpad. Do kontejneru můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří. Elektroodpad můžete dovést po celý víkend k polepské hasičárně.

Zveme všechny příznivce Polepského fotbalu na další mistrovské utkání letošní sezony.

V neděli 21. května se od 17 hodin utká domácí fotbalový tým TJ Polepy s hosty z fotbalového klubu TJ Sokol Starý Kolín.

Přijďte podpořit náš tým.

V pondělí 22. května se od 18:30 uskuteční veřejné zasedání Zastupitelstva obce Polepy. Na programu je kontrola úkolů z minulých zasedání, informace z obecního úřadu, informace z jednání komise rozvoje obce a finančního výboru, rozpočtové opatření č. 3.

Vytvořeno: 18. 5. 2023
Poslední aktualizace: 18. 5. 2023 14:53