Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 10. 11. 2023

U firmy Havelka - uhelné sklady můžete naposledy v tomto roce objednat uhlí za nejnižší ceny. Totální výprodej uhlí a nejvýhodnější cena s dopravou a pásem zdarma! Volejte ihned na 602 489 489.

Zveme všechny příznivce polepského fotbalu na poslední domácí utkání, které se odehraje již zítra od půl jedenácté dopoledne. O body se utkají domácí TJ Polepy s hosty z fotbalového klubu SK Český Brod „B“. Přijďte podpořit náš tým.

V pondělí 13. listopadu se od 18 hodin uskuteční veřejné zasedání zastupitelstva obce Polepy. Program je zveřejněn na úřední desce.

V úterý 14. listopadu od 18.30 proběhne ve spolkové místnosti obecního úřadu harmonické povídání s Bárou na téma podzimní tipy pro zdraví, pohodu a dobrou náladu. Všichni jste srdečně zváni.

Datum vložení: 10. 11. 2023 9:45
Datum poslední aktualizace: 10. 11. 2023 9:47