Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 13. 3. 2023

ve středu 15. března se od 18:30 uskuteční veřejné zasedání zastupitelstva obce Polepy. Na programu jsou následující body: Informace z obecního úřadu, včetně výdajů v kompetenci starostky. Schválení závěrečného účtu Obce Polepy za rok 2022. Účetní závěrka a výsledek hospodaření za rok 2022. Rozpočtové opatření č. 1. Žádost o pokračování podpory Linky bezpečí, z.s.. Žádost o finanční podporu Zdravotní klaun, o.p.s.. Zasedání se uskuteční v kanceláři obecního úřadu.

Další hlášení.

Obecní úřad Polepy vyhlašuje další ročník soutěže o nejlepší velikonoční mazanec. Soutěž vyhodnotíme během velikonočního setkání, které se uskuteční v sobotu 1. dubna od 15 hodin ve Vébrově restauraci. Soutěžící mohou mazance přinést v sobotu před začátkem velikonočního setkání. Děkujeme a těšíme se na společné setkání.

Datum vložení: 13. 3. 2023 10:44
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2023 10:45