Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 16. 9. 2021

Srdečně Vás zveme na Polepské posvícení, které se koná již tuto sobotu 18. září. Celodenní program bude probíhat v zahradě Vébrovy restaurace. Od dvanácti hodin můžete ochutnat tradiční posvícenskou kachnu se zelím. Ke kachně si můžete zakoupit pivo z domácího pivovaru Svatý Ján. Po slavnostním zahájení posvícení bude následovat program až do sedmnácté hodiny. Hudbu k tanci i poslechu nabídne orchestr Jaroslava Ježka.

Pro děti bude v průběhu dne připraveno několik atrakcí, odpoledne vystoupí kouzelník Navaro. Od 20 hodin začne v sále Vébrovy restaurace posvícenská zábava. Všichni jste srdečně zváni.

V úterý 21. září proběhne plánovaná odstávka elektrické energie a to od 7:30 do 15 hodin.

Seznam čísel popisných, kterých se odstávka týká, naleznete na našich webových stánkách a facebooku, popřípadě volejte na obecní úřad.

Děkujeme za pozornost

Fotbalový tým TJ Polepy pořádá nábor malých fotbalistů ročníků 2013 až 2016. náborové dny jsou neděle 19. a 26. září vždy ve 14 hodin. Těšíme se na vás.

Datum vložení: 16. 9. 2021 12:17
Datum poslední aktualizace: 16. 9. 2021 12:17