Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 2. 11. 2022

V pátek 11. a následně 18.listopadu budou v naší obci opět přistaveny kontejnery na velkoobjemový odpad. Do kontejnerů můžete odkládat například koberce, nábytek rozložený na jednotlivé desky, umyvadla a záchodové mísy, rozbitá zrcadla. Plasty a papír do velkoobjemového odpadu nepatří.

Kontejner za polepskou hasičárnou bude přistaven v pátek 11. listopadu. O týden později bude kontejner přistaven pod řadovkami u fotbalového hřiště, opět od pátku tj. 18. listopadu.

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 19. listopadu můžete mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední v polepské hasičárně odevzdat nebezpečný odpad (barvy, ředidla, agrochemikálie, kyseliny a louhy, autobaterie…) a elektroodpad včetně zářivek a výbojek.

Další hlášení.

Během zítřejšího dne proběhne v ulici Sportovní preventivní tlakové čištění kanalizační stoky a kamerový monitoring. Prosíme majitele nemovitostí v ulici Sportovní, aby pro jistotu zítra nechali záchodová prkénka na svých toaletách sklopená. Děkujeme za pochopení.

Společnost Dřevo Habrovany nabízí k prodeji štípané suché palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo - v délce polínek 33 a 50 cm. Doprava zajištěna až k Vám domů."

Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz

Datum vložení: 2. 11. 2022 12:00
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2022 12:03