Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 23. 11. 2023

Srdečně všechny zveme na výstavu fotografií Petry Šellenbergové - Česko známé i neznámé, která se uskuteční v pondělí 27. 11. 2023 od 18 hodin ve Vébrově restauraci. Přijďte si prohlédnout, případně zakoupit autorské fotografie ze známých i méně známých míst České republiky a popovídat si s autorkou fotografií a sousedy u svařeného vína nebo kávy.

Polepský trojlístek zve nejen seniory k přátelskému povídání. Další setkání se uskuteční ve středu 29. listopadu od 17 hodin ve Vébrově restauraci. Těšit se můžete tentokrát i na hudbu šesti hudebníků s různorodým repertoárem.

Sbor dobrovolných hasičů Polepy si vás dovoluje pozvat na Mikulášskou besídku s nadílkou pro děti. Besídka proběhne v sobotu 2.12. od 16 hodin ve Vébrově restauraci. Mikulášská pokračuje večerní zábavou pro dospělé od 20 hodin, k poslechu vám zahraje skupina SkLenka a panáci. Občerstvení zajištěno, vstupné je dobrovolné na obě akce.

Kulturní komise obce Polepy zve všechny spoluobčany na Rozsvícení vánočního stromku s jarmarkem, které se uskuteční v neděli 3. prosince. Od 16 hodin bude v sále Vébrovy restaurace připraven vánoční jarmark. Nebude chybět ani horký svařák či káva. Pro děti bude připravena tvořivá dílnička. V 17 hodin společně rozsvítíme vánoční strom. Přijďte nasát vánoční atmosféru, těšíme se na vás.

Datum vložení: 23. 11. 2023 14:36
Datum poslední aktualizace: 23. 11. 2023 14:55