Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 25. 10. 2023

Hasiči Polepy Vás zvou na dlabání dýní ve Vébrově restauraci dne 30.10. od 17 hodin. Proběhne soutěž o nejhezčí vydlabanou dýni. Dýni si můžete přinést již hotovou do soutěže a nebo si jí na místě vydlabat. Přineste si své nářadí - nožíky, lžíce, fix. Těší se na Vás hasiči Polepy.

Zveme všechny příznivce Polepského fotbalu na další mistrovská utkání letošní sezony.

V neděli 29. října se od půl dvanácté utká domácí ženský fotbalový tým TJ Polepy s hosty z fotbalového klubu FK Vlašim. Od půl třetí se pak odehraje zápas mužského týmu mezi TJ Polepy a Sokol Cerhenice.

Přijďte podpořit oba naše týmy.

Již zítra bude opět svážen vytříděný odpad od jednotlivých domů. Prosíme o včasné vynesení vytříděných odpadů před vaše domy. Pytle svážíme v brzkých ranních hodinách. Nezapomeňte na označování pytlů, balíčků či samostatných kusů odpadů čitelným číslem popisným. Děkujeme

Datum vložení: 25. 10. 2023 17:26
Datum poslední aktualizace: 25. 10. 2023 17:29