Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 25. 9. 2023

V pátek 29. září a následně 2.-3. října proběhne v obci čipování nádob na komunální a bioodpad. Žádáme Vás o vystavení před domy a ponechání přístupných veškerých (tedy i prázdných) nádob, které používáte. Tyto nádoby prosím viditelně označte číslem popisným (zavěsit štítek, popsat fixem vnitřní část víka apod.). Zaevidované a očipované nádoby budou následně označeny bíločervenou samolepkou. Neočipované nádoby se již nadále nebudou vyvážet.

Polepský trojlístek zve nejen seniory na posezení u kávy aneb co je nového po prázdninách. Posezení se uskuteční ve středu 27. září od 17 hodin v lokále Vébrovy restaurace.

V sobotu 14. října se uskuteční oblíbený nákupní zájezd do Polska. Odjezd z otočky autobusu je v šest hodin ráno. Cena pro místní je 200,- Kč za osobu a pro přespolní 250,- Kč za osobu. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 722 937 844 nebo na obecním úřadě.

Datum vložení: 25. 9. 2023 10:15
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2023 10:20