Hlášení obecního rozhlasu - Hlášení z obecního úřadu 8. 6. 2020

V pátek 19. a v sobotu 20. června proběhne sběr nepotřebného textilu a obuvi. V pátek 19. června mezi pátou a sedmou hodinou odpolední a v sobotu 20. června mezi devátou a jedenáctou hodinou dopolední, můžete ve Vébrově restauraci odevzdávat krabice, případně pytle s použitelným a pro vás nepotřebným textilem a obuví. Nepotřebné věci noste zabalené v krabicích nebo pevných pytlích, aby při přepravě nedošlo k jejich vysypání. Děkujeme, že nepotřebné věci poskytnete dalším lidem.

Dovolujeme si Vás informovat, že pracovníci společnosti ČEZ Distribuce budou v termínu od 10.06. do 12.06.2020 provádět v naší obci pravidelné odečty elektroměrů.

V termínu od 10. do 17. června provádí paní Kubíková za společnost ENERGIE AG Kolín odečty vodoměrů. Stavy vodoměrů můžete v případě nepřítomnosti umístit na viditelné místo - vrata či okno. Děkujeme

Datum vložení: 9. 6. 2020 8:37
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2020 8:37